Topluluk/Kulüp Tanıtımı

Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü, okulumuzun en eski kulüplerinden biridir. Kulübümüz, çoğunlukla iletişim meslekleri üzerine etkinlikler gerçekleştirmektedir. Biz hem akademik hem de kişisel anlamda kendimizi ve arkadaşlarımızı ileri taşımaya çalışan ve bunları yaparken eğlenmeyi asla ihmal etmeyen bir öğrenci kulübüyüz.

“Uzun Yolun Kısası” sloganını taşıyan ve 2007 yılında başlayan, Türkiye’nin her yerinden katılan yarışmacıların çeşitli türlerde çektikleri kısa filmleri gönderdikleri ve sinema sektöründen seçtiğimiz jürilerin en iyi filmi belirlediği Sinepark Kısa Film Festivali; 2018’de başlayan ve gazetecileri ağırlayıp onlardan sektörü dinlediğimiz Gazetecilik Buluşmaları; alanında başarılı iş insanlarını davet ettiğimiz ve onların tecrübelerinden faydalandığımız İşinin Ehli; sadece iletişim sektörüyle sınırlı kalmayarak birbirinden farklı sektörlerdeki kişilerle çevrim içi söyleşiler düzenlediğimiz İlk Talks; çeşitli kişisel gelişim atölyeleri ile kendimizi geliştirdiğimiz İlk Atölye gibi etkinliklere ev sahipliği yapan, İlk Haber YouTube kanalında izleyicileri okulumuzdan en güncel haberlerle buluşturan, iletişim alanında kendini en iyi şekilde geliştirmeye adamış bir kulübüz.

Gelin siz de aramıza katılın projelerimizin her adımında birlikte çalışalım, yeni projeler gerçekleştirelim.

Kulüple İlgili Linkler

Amaçları

İletişim alanında öğrencileri aktif kılacak atölyeler düzenlemek. İletişim sektörünün önde gelen kişileriyle söyleşiler düzenlemek. Film gösterimleri yapmak. Okul içinde Youtube kanalı açmak.

Faaliyet Alanları

Gazetecilik, halkla ilişikler ve reklamcılık, radyo, televizyon ve sinema alanlarında faaliyetler düzenlemek.

Yönetim

Team Member

İrem KEMERLİ

Kulüp Başkanı

Topluluk/Kulüp Başkanı İrem KEMERLİ
Topluluk/Kulüp Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Barış KARA
Yönetim Kurulu (Asıl Üyeler)
Kulüp Başkanı İrem KEMERLİ
Başkan Yardımcısı Adem Furkan GÜNGÖR
Başkan Yardımcısı Sıla Buse KOCA
Sayman Mustafa Samet KÖKSAL
Genel Sekreter Şükran DOĞAN
Yönetim Kurulu (Yedek Üyeler)
Üye Serpil FAZLIOĞLU
Üye Melisa AY
Denetleme Kurulu (Asıl Üyeler)
Başkan  Orhun KARAHASAN
Üye Meryem Naz EREM
Üye Öykü GÖNÜL
Denetleme Kurulu (Yedek Üyeler)
Üye Göksu UĞURLU

Topluluk/Kulüp İletişimi

Email: iletisimkulubu@gsu.edu.tr